Meme Estetiği

Kliniğimizde meme estetiği alanında meme küçültme, meme büyütme, protezli ve protezsiz meme dikleştirme ve jinekomasti alanlarında hizmet verilmektedir.

Memeler insan vücudunun estetik görünümünde son derece önemli organlardır. Kadın memesinin; simetrik, hacimli, dik ve diri durması arzu edilir. Erkeklerde ise meme büyüklüğü psikolojik ve sosyal sorunlara yol açabilir.

Meme Büyütme

Meme şekil bozukluklarında, hacim yetersizliğinde veya asimetrik memelerde simetri sağlanması için başvurulabilecek güvenilir bir yöntemdir.

View More

Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme (Mastopeksi) Meme dikleştirme işlemi zamanla ve yer çekimi etkisiyle, eski genç ve diri görünümünü kaybetmiş olan, sarkmış, içi boşalmış memelerin cerrahi olarak eski formuna kavuşturulması işlemidir.

View More

Meme Küçültme

Ülkemizde en sık yapılan estetik ameliyatlardan biri olan meme küçültme; istenilenden fazla hacimli, sarkık ve şekli bozulmuş olan memenin küçültülerek yeniden şekillendirilmesi işlemidir.

View More

Jinekomasti

Jinekomasti erkeklerdeki meme büyümesidir. Tek ya da çift taraflı olabilir. Hastalarda psikolojik ve sosyal sorunlara yol açabilir. Genellikle ergenlik döneminde ortaya çıkar ve kalıcı olur.

View More
tr_TRTR
× Bize Ulaşın
İnstagram ikonu

@drniluferbahadirli